2

GetGym is a combination of passion for sports, professionalism and positive energy.

Even the most accurate description does not give the atmosphere of comfort and joy derived from the concoctions they provide.

3

ania s

Ania koordynator biura

Otwarta, zawsze uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do życia, ale jednocześnie wymagająca – zarówno od innych jak i od siebie. Praca z ludźmi towarzyszy mi od zawsze. Z wykształcenia i zamiłowania jestem dietetykiem, posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w klubie sportowym. Moją pasją jest eksperymentowanie w kuchni i jazda na rowerze. Uwielbiam aktywność fizyczną w każdej postaci, lubię ryzyko i nowe wyzwania.

asia2

Asia

Zapomnijcie o wszystkim co słyszeliście o rudych. Jestem nieszablonową osobą, która lubi się śmiać. Na pierwszy rzut oka bardzo spokojna, a w głębi duszy wulkan energii (kolor włosów do czegoś zobowiązuje). Koneserka smaków i nowych przeżyć. Chętnie porozmawiam z Wami o zdrowym odżywianiu, fitnessie czy dobrym filmie.

pati2

Patrycja

Na co dzień jestem oddaną mamą i żoną, a “po godzinach” chowam się w lesie i szaleję na rowerze – cross country lub hardcorowo-downhillowo:) Zimą uskuteczniam szaleństwo na białym puchu i zamieniam rower na deskę. Lubię wyzwania! Masz jakieś dla mnie?

zaneta

Żaneta 

Jestem pozytywnie zakręconą optymistką, twardo stąpającą po ziemi. Fanką słońca bez którego nie moge żyć. Moje zainteresowania to języki obce: język włoski i angielski. Lubię sport, ale akceptuję też kanapowe leniuchowanie. Kocham koty, które towarzyszą mi w życiu odkąd pamiętam. Może w poprzednim wcieleniu byłam jednym z nich? Uważam, że dzień bez uśmiechu jest dniem straconym, bo uśmiech jest jak słońce co spędza chłód z ludzkiej twarzy, dlatego – Uśmiechnij się!

20160505_0110

Monika 

Praca w branży sportowej to idealne miejsce dla osoby takiej jak ja. Swobodnie mogę łączyć przyjemne z pożytecznym. W życiu prywatnym sport towarzyszy mi niemalże na każdym kroku. Trenuję Fitness na trampolinach oraz od 2 lat jestem związana z Pole Dance. Od niedawna interesuję się również sportami walki. W wolnych chwilach kształcę się w dziedzinie kosmetologii. Do życia podchodzę z uśmiechem na ustach i otwartą głową.

ola

Ola 

Banalność, nuda i przeciętność to zwroty które nie występują w moim słowniku. W pracy najbardziej cenię różnorodność spotykanych charakterów. Po godzinach studentka prawa jednego z lubelskich uniwersytetów, praktyk gimnastyki słownej oraz pozasłownej. Pasjonatka sportów wodnych, z wodą związana od zawsze, latem przyklejona do deski, żagla lub do latawca.

aneta

Aneta  koordynator fitness

Specjalizuję się w treningach wzmacniających, treningach ze sztangą i ćwiczeniach relaksacyjnych. Podczas zajęć zwracam szczególną uwagę na technikę i bezpieczeństwo uczestników. Dokładam wszelkich starań, aby na sali nie zabrakło wyzwań, uśmiechu i świetnej zabawy. Moja energia i optymizm powodują, że wspólnie czerpiemy radość z każdego treningu!

Aga P

Agnieszka  

Uwielbiam pracę na sali fitness. Jestem pełna wyzwań i humoru. Na zajęciach wymagam zarówno energii jak i skupienia. Im więcej ćwiczących, tym lepsza zabawa, więc bawmy się wspólnie!

Dorota

Dorota 

Uwielbiam sport i aktywne życie oraz pracę z ludźmi. Chcę poznawać możliwości i granice ludzkiego ciała, możliwość treningu mentalnego, sposobów motywowania siebie i innych. Podczas prowadzenia zajęć priorytetami są dla mnie bezpieczeństwo progres i dobra zabawa!

 20160118_0882 - Kopia

 

 

Marta 

Jestem kilkukrotną medalistka Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym oraz torowym. Odnalazłam swoją inspirację w fitnessie, która daje mi olbrzymią satysfakcję. Dokładam wszelkich starań, aby każdy wychodził z moich zajęć zmęczony, uśmiechnięty i pełny energii.

20160115_0330

Beata  

Czy to słota czy pogoda spinning ze mną to przygoda-)pasjonat sportu ze mnie magnetyczny,pełen energii i charyzmatyczny.Zawsze uśmiech na twarzy mej gości i dziele się z Wami pełnią radości,lecz to nie wszystko co Was ze mną czeka…obiecać mogę, że tu potu rzeka,profesjonalizm i trening prawdziwyto nie są wcale żadne dziwy.Wielu maratonów uczestnikiem byłamszkoleń również wiele odbyłam;)

 Agnieszka S

Agnieszka 

Na co dzień jestem nauczycielem hatha jogi z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla dorosłych i dzieci. Posiadam uprawnienia Instruktora hatha  i Aerial jogi. Z wykształcenia jestem psychologiem, co sprawia, że mam wyjątkowe podejście  do osób ćwiczących podczas prowadzonych zajęć.

20160118_0650

Kamil 

Jestem trenerem z pasji, osobą sumienną ambitną i zdeterminowaną w swoim działaniu. Podczas treningów przywiązuję uwagę do poprawności wykonywanych ćwiczeń, gdyż tylko prawidłowa technika daje pożądane rezultaty. Potrafię skutecznie zmotywować do działania, a moje treningi charakteryzuje pełny profesjonalizm. Jestem osobą która od lat zajmuje się szeroko pojętą aktywnością fizyczną. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, kształtowaniu sylwetki, sportach rekreacyjnych (narciarstwo, windsurfing) oraz przygotowaniu motorycznym w wybranych dyscyplinach sportu. Posiadam rozległą wiedzę w zakresie dietetyki/dietetyki klinicznej którą nieustannie zgłębiam. Moim głównym celem jest przełamywanie barier oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Staram się dojść do perfekcji we wszystkim co robię. Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie jesteś w stanie czegoś osiągnąć.

maciek

Maciek 

Witaj! Mam na imię Maciek i jestem trenerem personalnym. Od dziecka jestem związany ze sportem. Uprawiałem wiele dyscyplin, najdłużej rugby i piłkę nożną. Ukończyłem AWF w Warszawie co dało mi fundamentalną wiedzę, by zostać trenerem. Lubię wyzwania i staram się być coraz lepszy z dnia na dzień, co daje mi motywację do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy jest inny i potrzebuje indywidualnie dobranego planu treningowego oraz diety. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, siłowym oraz dietetyce. Jestem tu po to, żeby pomóc Ci osiągnąć każdy cel, ponieważ moja praca jest równocześnie moją pasją.

20160118_0611

Kamil 

Hej, nazywam się Kamil i mocno wierzę w to, że urodziłem się, aby pomagać ludziom. Dlatego jako trener personalny i pasjonat sportów sylwetkowych zainteresowałem się mocno psychologią, żeby dotrzeć do tych ludzi, którzy nie wierzą w NIEOGRANICZONE możliwości ludzkiego umysłu i ciała. Jestem tutaj, żeby Ci pomóc poprzez doprowadzenie Ciebie do “najlepszej wersji siebie”.

 TOMASZ

Tomasz 

Witam, Mam na imię Tomek. Ukończyłem Akademie Wychowania Fizycznego ze specjalizacją korektywa i kompensacja. Zajmuję się korygowaniem wad postawy ciała, treningiem funkcjonalnym , pracą nad przygotowaniem sprawnościowym organizmu, dietetyką i suplementacją w sporcie. Kultura fizyczna to element życia, który jest ze mną od początku i nigdy się z nim nie rozstaje. To ona daję mi siłę i  to nią oddycham. Jestem optymistą,  kierującym się hasłem „cokolwiek robisz, warto to robić dobrze”. Twoja konsekwencja i cierpliwość połączona z moją motywacją i procesem treningowym zostaną zdefiniowane naszym wspólnym sukcesem.

 marcin

Marcin  

Certyfikowany trener personalny International Federation of Body Building and Fitness i Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, specjalista diety i suplementacji, trener Muscle Fit System, uczestnik kursów Muscle IQ i Body Logistic System – Stowarzyszenia „Sylwetka” oraz Octagon Instructor Training Course – National Academy of Sports Medicine. Treningi personalne, dobór bodźców treningowych i diety to moja pasja. Mam niesamowitą satysfakcję, gdy przez odpowiedni trening i dietę osiągamy zaplanowane rezultaty. Dzięki mojej pomocy Twój wysiłek i czas nie idzie na marne. Przygotuję odpowiednie dla Ciebie ćwiczenia, dietę oraz zadbam o poprawne wykonywanie i intensywność ćwiczeń, aby były skuteczne oraz bezpieczne.

kamil b

Kamil 

Witam, mam na imię Kamil, jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym, od 2006r. interesuję się siłownią, kulturystyką, crossfitem, treningami wytrzymałościowymi, kondycyjnymi, poprawiającymi ogólną sprawność fizyczną jak i również dietetyką oraz suplementacją. Prowadząc treningi oraz robiąc swój trening skupiam się na dokładności oraz precyzji wykonywania ćwiczeń by pracujące mięśnie zostaływ jak największym stopniu zaangażowane bez nabawienia się niepotrzebnych kontuzji. Nie zamierzam przestać iść w tym kierunku, ciągle poszerzam swoją wiedzę bo jej nigdy nie jest za mało.

20160505_0090

Dominika 

Moją życiową pasją jest zdrowy tryb życia. Siłownia to mój drugi dom, od momentu gdy będąc dzieckiem podpatrywałam tam mojego tatę. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Stawiam na ciągły rozwój, bo uważam że nie można osiąść na laurach,dlatego też każdego dnia podnoszę sobie coraz wyżej poprzeczkę. Jestem pełna enegii i szukam pozytywu w każdej sytuacji. Poza kursami trenera personalnego, dodatkowo ukończyłam pięciotygodniowe szkolenie taneczne w Los Angeles oraz kurs instruktora tańca. Moim celem jest to aby moi podopieczni byli zadowoleni z siebie i osiągnęli jak najszybciej zamierzone efekty.

20160506_0048

Magda 

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, oraz instruktorem fitness. Zajmuję się treningiem siłowym, funkcjonalnym oraz dietetyką i żywieniem w chorobach. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, które inspirują do dalszej pracy. W swojej pracy pomagam klientom zaakceptować swoje ciało i pokazuje jak nad nim pracować aby osiągnąć wymarzone efekty.Treningi ze mną uczą wytrwałości w dążeniu do celu i pomagają w pokonywaniu własnych słabości przez co doskonale wpływają na kondycję fizyczną i psychiczną moich podopiecznych. Pracując ze mną dostaniesz serce, wsparcie i 100% motywacji. Jeśli tylko będziesz konsekwentny poprzeczka będzie rosła bo trening nie ma granic.

magda22

Magda

 Rozwojowo zaczęłam od tego, co przybliża mechanizmy funkcjonowania człowieka. Psychologia i filozofia wykształciły we mnie umiejętności pozytywnego wzmacniania. W dziedzinie sportu wewnętrzna motywacja programuje nas na treningowy sukces, dlatego postawiłam sobie za swój GetGymowy cel: czuwanie nad Waszą wysoką motywacją, by z zespołem GetGym zostały osiągnięte wszystkie Wasze cele treningowe.

Zaloguj się


Username
Create an Account!
Password
Forgot Password? (close)

Zarejestruj się


Username
Email
Password
Confirm Password
Want to Login? (close)

Zapomniałeś hasło?


Username or Email
(close)