Asia

Zapomnijcie o wszystkim co słyszeliście o rudych. Jestem nieszablonową osobą, która lubi się śmiać. Na pierwszy rzut oka bardzo spokojna, a w głębi duszy wulkan energii (kolor włosów do czegoś zobowiązuje). Koneserka smaków i nowych przeżyć. Chętnie porozmawiam z Wami o zdrowym odżywianiu, fitnessie czy dobrym filmie.

Ewelina

Jestem osobą otwartą i aktywną, stale szukającą nowych wyzwań. Fanka fitnessu – zwłaszcza zajęć mentalnych, które pozwalają mi odnaleźć spokój w codziennym pędzie. W swojej pracy cenię kontakt z ludźmi – chyba nie mogłabym spędzać ośmiu godzin dziennie zamknięta w biurze ;). Wciąż staram się rozwijać i poszerzać zakres swoich zainteresowań, bo świat ma nam tyle do zaoferowania! Podobno zawsze dobrze tam, gdzie nas nie ma, ale nie dowiemy się jeśli nie sprawdzimy 😉

Karolina

Praca z ludźmi oraz aktywność fizyczna dają mi mnóstwo energii na co dzień, dlatego motywację do treningu znajdziesz już na wejściu do naszego klubu 😉 Interesuje mnie dietetyka sportowa, dlatego uczę się jak bycie w formie i trwanie w zdrowiu może być efektowne i przyjemne.

 ola-m

Ola M.

Taniec od zawsze jest moją wielką miłością! Do prawdziwego szaleństwa doprowadzają mnie rytmy latynoamerykańskie. A dziś łączę pasję razem z pracą :) Moje zajęcia są pełne pozytywnej energii, uśmiechu i dobrej zabawy. Pozwalają zarówno odreagować stres, spalić setki zbędnych kalorii, ale także poszerzyć swoje umiejętności ruchowo-taneczne. Zapraszam!

SALSATION

 agnieszka-p

Agnieszka P.  

Uwielbiam pracę na sali fitness. Jestem pełna wyzwań i humoru. Na zajęciach wymagam zarówno energii jak i skupienia. Im więcej ćwiczących, tym lepsza zabawa, więc bawmy się wspólnie!

RZEŹBA CIAŁAGETBALLZDROWY KRĘGOSŁUPBODY RELAXTABATABUP

 dorota

Dorota 

Uwielbiam sport i aktywne życie oraz pracę z ludźmi. Chcę poznawać możliwości i granice ludzkiego ciała, możliwość treningu mentalnego, sposobów motywowania siebie i innych. Podczas prowadzenia zajęć priorytetami są dla mnie bezpieczeństwo progres i dobra zabawa!

SZTANGITRENING OBWODOWYPILATESAFRO DANCEJĘDRNE POŚLADKI

 marta

Marta S. 

Jestem kilkukrotną medalistka Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym oraz torowym. Odnalazłam swoją inspirację w fitnessie, która daje mi olbrzymią satysfakcję. Dokładam wszelkich starań, aby każdy wychodził z moich zajęć zmęczony, uśmiechnięty i pełny energii.

SZTANGITRENING OBWODOWYRZEŹBA CIAŁABUP

 beata

Beata  

Czy to słota czy pogoda spinning ze mną to przygoda :) pasjonat sportu ze mnie magnetyczny, pełen energii i charyzmatyczny. Zawsze uśmiech na twarzy mej gości i dziele się z Wami pełnią radości, lecz to nie wszystko co Was ze mną czeka… obiecać mogę, że tu potu rzeka, profesjonalizm i trening prawdziwy to nie są wcale żadne dziwy. Wielu maratonów uczestnikiem byłam szkoleń również wiele odbyłam 😉

SPINNING

 

 pawel

Paweł

Jestem zawodowym tancerzem z najwyższą klasą międzynarodową S, instruktorem tańca sportowego oraz instruktorem Zumba fitness.

Na co dzień taniec definiuje moje życie. Jest to moja pasja, a zarazem praca. Dzięki temu na swoich zajęciach zawsze tryskam optymizmem. Jednocześnie wierzę w to, że pasja rodzi profesjonalizm, dzięki czemu na swoich zajęciach zawsze jestem zaangażowany w 100% i daję z siebie wszystko by zarażać tą pasją innych.

ZUMBA

 ola-w

Ola W. 

Jestem osobą pozytywnie zakręcona. Fitness jest nieodłącznym elementem każdego mojego dnia. Jeśli chcesz naładować baterie pozytywną energią, zapraszam na zajęcia – zróbmy to RAZEM!! 💜

BUPRZEŹBA CIAŁASPALANIEPILATES

 

 marta-i

Marta I. 

Praktykuję jogę od 2009 roku. Od 2013 czynnie prowadzę zajęcia jako nauczyciel. Posiadam uprawnienia instruktorskie z zakresu rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha jogi. Moim zamierzeniem jest przekazanie pozytywnej energii i zdrowia poprzez asany.

JOGA

 agnieszka-w

Agnieszka W. 

instruktor Fitness oraz trener personalny, instruktor Aqua Fitness. Od wielu lat związana z lubelskimi klubami fitness.  Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji Fitness i Aqua Fitness. Jest pasjonatką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Uwielbia zajęcia wytrzymałościowe oraz bazujące na pracy z ciężarem własnego ciała. Pełna energii i uśmiechu, na swoich zajęciach zwraca uwagę przede wszystkim na poprawność wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwo oraz uśmiech na twarzach uczestników

PŁASKI BRZUCHGETBALL

 

 maciek2

Maciek 

Witaj! Mam na imię Maciek i jestem trenerem personalnym. Od dziecka jestem związany ze sportem. Uprawiałem wiele dyscyplin, najdłużej rugby i piłkę nożną. Ukończyłem AWF w Warszawie co dało mi fundamentalną wiedzę, by zostać trenerem. Lubię wyzwania i staram się być coraz lepszy z dnia na dzień, co daje mi motywację do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy jest inny i potrzebuje indywidualnie dobranego planu treningowego oraz diety. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, siłowym oraz dietetyce. Jestem tu po to, żeby pomóc Ci osiągnąć każdy cel, ponieważ moja praca jest równocześnie moją pasją.

 tomasz

 

 

Tomasz 

Witam, Mam na imię Tomek. Ukończyłem Akademie Wychowania Fizycznego ze specjalizacją korektywa i kompensacja. Zajmuję się korygowaniem wad postawy ciała, treningiem funkcjonalnym , pracą nad przygotowaniem sprawnościowym organizmu, dietetyką i suplementacją w sporcie. Kultura fizyczna to element życia, który jest ze mną od początku i nigdy się z nim nie rozstaje. To ona daję mi siłę i  to nią oddycham. Jestem optymistą,  kierującym się hasłem „cokolwiek robisz, warto to robić dobrze”. Twoja konsekwencja i cierpliwość połączona z moją motywacją i procesem treningowym zostaną zdefiniowane naszym wspólnym sukcesem.

 marcin

 

Marcin  

Certyfikowany trener personalny International Federation of Body Building and Fitness i Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, specjalista diety i suplementacji, trener Muscle Fit System, uczestnik kursów Muscle IQ i Body Logistic System – Stowarzyszenia „Sylwetka” oraz Octagon Instructor Training Course – National Academy of Sports Medicine. Treningi personalne, dobór bodźców treningowych i diety to moja pasja. Mam niesamowitą satysfakcję, gdy przez odpowiedni trening i dietę osiągamy zaplanowane rezultaty. Dzięki mojej pomocy Twój wysiłek i czas nie idzie na marne. Przygotuję odpowiednie dla Ciebie ćwiczenia, dietę oraz zadbam o poprawne wykonywanie i intensywność ćwiczeń, aby były skuteczne oraz bezpieczne.

 bubel

Kamil B. 

Witam, mam na imię Kamil, jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym, od 2006r. interesuję się siłownią, kulturystyką, crossfitem, treningami wytrzymałościowymi, kondycyjnymi, poprawiającymi ogólną sprawność fizyczną jak i również dietetyką oraz suplementacją. Prowadząc treningi oraz robiąc swój trening skupiam się na dokładności oraz precyzji wykonywania ćwiczeń by pracujące mięśnie zostały w jak największym stopniu zaangażowane bez nabawienia się niepotrzebnych kontuzji. Nie zamierzam przestać iść w tym kierunku, ciągle poszerzam swoją wiedzę bo jej nigdy nie jest za mało.

 czarek

Czarek 

Czołem, jestem Czarek, doświadczony trener personalny i animator czasu wolnego. Współorganizator biegu ekstremalnego NeXtrem. Odkąd pamiętam związany ze sportem, specjalizuję się w przygotowaniu wydolnościowym. Od kilku lat zarażający pasją innych, od przedszkolaków do dorosłych. Jestem instruktorem fitness nowoczesnych form gimnastyki, ale to od najmłodszych lat zakochany w sportach walki takich jak kick-boxing czy muay-thai. Uwielbiam wyzwania, nie lubię siedzieć w miejscu. Pomagam ludziom wierzyć w siebie, bo to właśnie wiara i systematyka pomagają nam osiągać cel. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadzę także szkolenia w wojsku. Nie ważne ile masz lat, na trening zawsze jest odpowiedni czas. Do zobaczenia w GetGym.

 magda

Magda 

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, oraz instruktorem fitness. Zajmuję się treningiem siłowym, funkcjonalnym oraz dietetyką i żywieniem w chorobach. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, które inspirują do dalszej pracy. W swojej pracy pomagam klientom zaakceptować swoje ciało i pokazuje jak nad nim pracować aby osiągnąć wymarzone efekty. Treningi ze mną uczą wytrwałości w dążeniu do celu i pomagają w pokonywaniu własnych słabości przez co doskonale wpływają na kondycję fizyczną i psychiczną moich podopiecznych. Pracując ze mną dostaniesz serce, wsparcie i 100% motywacji. Jeśli tylko będziesz konsekwentny poprzeczka będzie rosła bo trening nie ma granic.

 damian

Damian 

Cześć, jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem sportu (kulturystyka) miłośnikiem treningu siłowego oraz wszystkiego co związane z „żelaznym sportem”. Nie ograniczam się jednak tylko do treningu siłowego ale łącze wiele metod treningowych aby osiągnąć zamierzony rezultat jeżeli chodzi o poprawę sylwetki, siły, wytrzymałości, mobilności i ogólnej sprawności fizycznej. Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem – zaczynałem od pływania, później zająłem się bieganiem, piłką nożną i w końcu sportem siłowo wytrzymałościowym. Swoją wiedzę wykorzystuje w treningach oraz chętnie przekazuje ją innym. Przyjdź do mnie na trening a przekonasz się że możesz być lepszą sprawniejszą i zdrowszą wersją siebie. Zmotywuje Cię i zarażę swoim nastawieniem do sportu i zdrowego stylu życia.

 mateusz

Mateusz 

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia oraz trenerem personalnym.  Od przedszkola związany ze sportem. Początkowo tenis ziemny, siatkówka i lekko atletyka. Od kilkunastu lat jeżdżę na snowboardzie oraz pływam na kitesurfingu. Jestem certyfikowanym trenerem CrossFit level 1 i od ponad 4 lat to moja największa pasja. Jako fizjoterapeuta posiadam wiedzę z zakresu rehabilitacji.  Pomogę w leczeniu schorzeń ze strony układu kostno – stawowego jak i mięśniowego. Wciąż szukam nowych i niekonwencjonalnych rozwiązań treningowych, dlatego regularnie podnoszę swoje kwalifikacje.

magda22

Magda

 Rozwojowo zaczęłam od tego, co przybliża mechanizmy funkcjonowania człowieka. Psychologia i filozofia wykształciły we mnie umiejętności pozytywnego wzmacniania. W dziedzinie sportu wewnętrzna motywacja programuje nas na treningowy sukces, dlatego postawiłam sobie za swój GetGymowy cel: czuwanie nad Waszą wysoką motywacją, by z zespołem GetGym zostały osiągnięte wszystkie Wasze cele treningowe.

20160118_0997

Tomasz

Kontaktowy, otwarty i uśmiechnięty to moje prawdziwe JA. Jestem absolwentem AWF w Białej Podlaskiej. Uwielbiam poznawać ludzi. Pasjonat klasycznej motoryzacji. Poza pracą oddany tato oraz mąż. Każdą wolną chwilę spędzam z córką. How are you? как дела? Wie geht es dir? Comment allez-vous? Come stai?

Zaloguj się


Username
Create an Account!
Password
Forgot Password? (close)

Zarejestruj się


Username
Email
Password
Confirm Password
Want to Login? (close)

Zapomniałeś hasło?


Username or Email
(close)