PATRYCJA

Zawsze uśmiechnięta, wesoła i pozytywnie nastawiona do życia. W swojej pracy cenię sobie kontakt z ludźmi, nie umiałabym pracować w samotności. Fanka zdrowego jedzenia i zdrowego trybu życia. Nowo odkrytą pasję do gotowania staram się cały czas rozwijać i łączyć razem z treningami siłowymi.

marta

MARTA S.

Jestem kilkukrotną medalistka Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym oraz torowym. Odnalazłam swoją inspirację w fitnessie, która daje mi olbrzymią satysfakcję. Dokładam wszelkich starań, aby każdy wychodził z moich zajęć zmęczony, uśmiechnięty i pełny energii.

TRENING OBWODOWY KETTLEBELLS GET BUP GET PUMP

ola-w

OLA W.

Jestem osobą pozytywnie zakręcona. Fitness jest nieodłącznym elementem każdego mojego dnia. Jeśli chcesz naładować baterie pozytywną energią, zapraszam na zajęcia – zróbmy to RAZEM!! 💜

GET BUP GET SHAPE TURBO SPALANIE + ABS PILATES

agnieszka-p

AGNIESZKA P.

Uwielbiam pracę na sali fitness. Jestem pełna wyzwań i humoru. Na zajęciach wymagam zarówno energii jak i skupienia. Im więcej ćwiczących, tym lepsza zabawa, więc bawmy się wspólnie!

GET BUP GET BALL (PIŁKI) GET SHAPE GET WALKING ZDROWY KRĘGOSŁUP TABATA TURBO SPALANIE + ABS PILATES TRENING POWIĘZI CORE&STABILITY

agnieszka-w

AGNIESZKA W.

instruktor Fitness oraz trener personalny, instruktor Aqua Fitness. Od wielu lat związana z lubelskimi klubami fitness. Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji Fitness i Aqua Fitness. Jest pasjonatką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Uwielbia zajęcia wytrzymałościowe oraz bazujące na pracy z ciężarem własnego ciała. Pełna energii i uśmiechu, na swoich zajęciach zwraca uwagę przede wszystkim na poprawność wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwo oraz uśmiech na twarzach uczestników

GET BUP GET BALL (PIŁKI) GET SHAPE

dorota

DOROTA

Uwielbiam sport i aktywne życie oraz pracę z ludźmi. Chcę poznawać możliwości i granice ludzkiego ciała, możliwość treningu mentalnego, sposobów motywowania siebie i innych. Podczas prowadzenia zajęć priorytetami są dla mnie bezpieczeństwo progres i dobra zabawa!

GET WALKING GYMKIDS PILATES

dorota

ANIA

jestem pełną energii i kolorów 😉 pasjonatką aktywnego stylu życia. Biegam, jeżdżę na rowerze, kąpię się w zimnej wodzie i tańczę w powietrzu! Moim największym sportowym osiągnięciem jest ukończenie w 2016 r. Ultramaratonu Kolarskiego Bałtyk – Bieszczady Tour 1 008 km Non Stop. Od kilku lat jako instruktor fitness, dzielę się swoimi pasjami, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Motywując uczestników zajęć do systematyczności i walki z własnymi wymówkami, próbuję przekonać ich, że „niemożliwe nie istnieje!”. Na swoich zajęciach przede wszystkim zwracam uwagę na precyzję i świadomą pracę podczas wykonywanych ćwiczeń, a także na to, by uczestnicy mogli czerpać jak najwięcej radości z każdej formy ruchu, bez względu na poziom zaawansowania.

INTERVAL TRAINING EXTREME ABS

dorota

BEATA

Czy to słota czy pogoda spinning ze mną to przygoda :) pasjonat sportu ze mnie magnetyczny, pełen energii i charyzmatyczny. Zawsze uśmiech na twarzy mej gości i dziele się z Wami pełnią radości, lecz to nie wszystko co Was ze mną czeka… obiecać mogę, że tu potu rzeka, profesjonalizm i trening prawdziwy to nie są wcale żadne dziwy. Wielu maratonów uczestnikiem byłam szkoleń również wiele odbyłam 😉

SPINNING

 marta-i

MARTA I. 

Praktykuję jogę od 2009 roku. Od 2013 czynnie prowadzę zajęcia jako nauczyciel. Posiadam uprawnienia instruktorskie z zakresu rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha jogi. Moim zamierzeniem jest przekazanie pozytywnej energii i zdrowia poprzez asany.

JOGA

marta-i

MICHAŁ

Od najmłodszych lat jestem mocno związany z tańcem. Na studiach odkryłem pasję jaką są zajęcia dance fitness a od kilku lat specjalizuję się głównie w zajęciach salsation®. Ukończyłem wiele szkoleń zarówno w zakresie różnych stylów tańca jak również treningu funkcjonalnego. Zdobyte doświadczenie sprawia, że potrafię łączyć ciężką pracę z dobrą zabawą, co z kolei przekłada się na efekty i satysfakcję wszystkich uczestników zajęć. W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki i oddawać się swojej pasji jaką jest motoryzacja.

SALSATION

 

MACIEK

Witaj! Mam na imię Maciek i jestem trenerem personalnym. Od dziecka jestem związany ze sportem. Uprawiałem wiele dyscyplin, najdłużej rugby i piłkę nożną. Ukończyłem AWF w Warszawie co dało mi fundamentalną wiedzę, by zostać trenerem. Lubię wyzwania i staram się być coraz lepszy z dnia na dzień, co daje mi motywację do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy jest inny i potrzebuje indywidualnie dobranego planu treningowego oraz diety. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, siłowym oraz dietetyce. Jestem tu po to, żeby pomóc Ci osiągnąć każdy cel, ponieważ moja praca jest równocześnie moją pasją.

MICHAŁ

Cześć! Mam na imię Michał. Jestem trenerem personalnym i dietoterapeuta. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia, i cały czas nadal się szkolę, dużo czytam, gdyż uwielbiam poszerzać moja wiedzę w tematyce, która jest nie tylko moją pracą, ale i życiową pasją. Przygodę ze sportem zaczynałem jako nastolatek od koszykówki, następnie zająłem się kulturystyką. Moim celem było przygotowanie do zawodów kulturystycznych. Ostatecznie mi się to udało i dwukrotnie stawałem na scenie jako zawodnik, a także kilkukrotnie po drugiej stronie jako sędzia, gdyż jestem certyfikowanym sędzią IFBB. Przygotowałem również kilkoro zawodników i zawodniczek. Aktualnie najwięcej przyjemności daje mi bieganie. Jak w każdej dyscyplinie, trening biegowy wymaga uzupełnienia o trening siłowy. Nieważne jaką dyscyplinę uprawiasz czy może trenujesz dla poprawy zdrowia lub samopoczucia trening siłowy i odpowiednia dieta są kluczem do sukcesu. Zapraszam na spotkanie, pomogę Ci w osiągnięciu Twojego celu!

magda

MAGDA

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, oraz instruktorem fitness. Zajmuję się treningiem siłowym, funkcjonalnym oraz dietetyką i żywieniem w chorobach. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, które inspirują do dalszej pracy. W swojej pracy pomagam klientom zaakceptować swoje ciało i pokazuje jak nad nim pracować aby osiągnąć wymarzone efekty. Treningi ze mną uczą wytrwałości w dążeniu do celu i pomagają w pokonywaniu własnych słabości przez co doskonale wpływają na kondycję fizyczną i psychiczną moich podopiecznych. Pracując ze mną dostaniesz serce, wsparcie i 100% motywacji. Jeśli tylko będziesz konsekwentny poprzeczka będzie rosła bo trening nie ma granic.

bubel

KAMIL B.

Witam, mam na imię Kamil, jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym, od 2006r. interesuję się siłownią, kulturystyką, crossfitem, treningami wytrzymałościowymi, kondycyjnymi, poprawiającymi ogólną sprawność fizyczną jak i również dietetyką oraz suplementacją. Prowadząc treningi oraz robiąc swój trening skupiam się na dokładności oraz precyzji wykonywania ćwiczeń by pracujące mięśnie zostały w jak największym stopniu zaangażowane bez nabawienia się niepotrzebnych kontuzji. Nie zamierzam przestać iść w tym kierunku, ciągle poszerzam swoją wiedzę bo jej nigdy nie jest za mało.

bubel

ANDRZEJ

Cześć. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem. Od małego byłem związany ze sportem. Zaczynałem od lekkiej atletyki, trenowałem sporty walki oraz brałem udział w zawodach sylwetkowych. W swojej pracy łącze wiedzę z zakresu treningu funkcjonalnego z pracą fizjoterapeuty, dzięki czemu z powodzeniem leczę schorzenia układu ruchu. Podchodzę holistycznie do każdej osoby stosując diagnostykę układu ruchu oraz dieto-terapię. Ciągle poszerzam zakres swojej wiedzy uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Na treningach skupiam się na profesjonalizmie oraz na stworzeniu odpowiedniej atmosfery, aby każdy podopieczny był zadowolony z efektów treningowych i dobrze się bawił.

czarek

CZAREK

Czołem, jestem Czarek, doświadczony trener personalny i animator czasu wolnego. Współorganizator biegu ekstremalnego NeXtrem. Odkąd pamiętam związany ze sportem, specjalizuję się w przygotowaniu wydolnościowym. Od kilku lat zarażający pasją innych, od przedszkolaków do dorosłych. Jestem instruktorem fitness nowoczesnych form gimnastyki, ale to od najmłodszych lat zakochany w sportach walki takich jak kick-boxing czy muay-thai. Uwielbiam wyzwania, nie lubię siedzieć w miejscu. Pomagam ludziom wierzyć w siebie, bo to właśnie wiara i systematyka pomagają nam osiągać cel. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadzę także szkolenia w wojsku. Nie ważne ile masz lat, na trening zawsze jest odpowiedni czas. Do zobaczenia w GetGym.

mateusz

MATEUSZ

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia oraz trenerem personalnym. Od przedszkola związany ze sportem. Początkowo tenis ziemny, siatkówka i lekko atletyka. Od kilkunastu lat jeżdżę na snowboardzie oraz pływam na kitesurfingu. Jestem certyfikowanym trenerem CrossFit level 1 i od ponad 4 lat to moja największa pasja. Jako fizjoterapeuta posiadam wiedzę z zakresu rehabilitacji. Pomogę w leczeniu schorzeń ze strony układu kostno – stawowego jak i mięśniowego. Wciąż szukam nowych i niekonwencjonalnych rozwiązań treningowych, dlatego regularnie podnoszę swoje kwalifikacje.

 tomasz

TOMASZ 

Witam, Mam na imię Tomek. Ukończyłem Akademie Wychowania Fizycznego ze specjalizacją korektywa i kompensacja. Zajmuję się korygowaniem wad postawy ciała, treningiem funkcjonalnym , pracą nad przygotowaniem sprawnościowym organizmu, dietetyką i suplementacją w sporcie. Kultura fizyczna to element życia, który jest ze mną od początku i nigdy się z nim nie rozstaje. To ona daję mi siłę i to nią oddycham. Jestem optymistą, kierującym się hasłem „cokolwiek robisz, warto to robić dobrze”. Twoja konsekwencja i cierpliwość połączona z moją motywacją i procesem treningowym zostaną zdefiniowane naszym wspólnym sukcesem.

damian

DAMIAN

Cześć, jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem sportu (kulturystyka) miłośnikiem treningu siłowego oraz wszystkiego co związane z „żelaznym sportem”. Nie ograniczam się jednak tylko do treningu siłowego ale łącze wiele metod treningowych aby osiągnąć zamierzony rezultat jeżeli chodzi o poprawę sylwetki, siły, wytrzymałości, mobilności i ogólnej sprawności fizycznej. Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem – zaczynałem od pływania, później zająłem się bieganiem, piłką nożną i w końcu sportem siłowo wytrzymałościowym. Swoją wiedzę wykorzystuje w treningach oraz chętnie przekazuje ją innym. Przyjdź do mnie na trening a przekonasz się że możesz być lepszą sprawniejszą i zdrowszą wersją siebie. Zmotywuje Cię i zarażę swoim nastawieniem do sportu i zdrowego stylu życia.

damian

OLA

Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Trening jest dla mnie nie tylko dążeniem do wyznaczonego celu, ale przede wszystkim sposobem na naładowanie się pozytywną energią. Jako fizjoterapeuta zwracam szczególną uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń oraz ich funkcjonalność. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie biorąc pod uwagę zarówno jego cele i motywacje, jak i możliwości organizmu. Oferuje treningi spalające tkankę tłuszczową, wytrzymałościowe, siłowe, ale również poprzez trening pomagam w zwalczaniu dolegliwości bólowych. Jeśli chcesz w zdrowy sposób zawalczyć o swoją sylwetkę zapraszam na trening.

marcin

MARCIN 

Certyfikowany trener personalny International Federation of Body Building and Fitness i Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, specjalista diety i suplementacji, trener Muscle Fit System, uczestnik kursów Muscle IQ i Body Logistic System – Stowarzyszenia „Sylwetka” oraz Octagon Instructor Training Course – National Academy of Sports Medicine. Treningi personalne, dobór bodźców treningowych i diety to moja pasja. Mam niesamowitą satysfakcję, gdy przez odpowiedni trening i dietę osiągamy zaplanowane rezultaty. Dzięki mojej pomocy Twój wysiłek i czas nie idzie na marne. Przygotuję odpowiednie dla Ciebie ćwiczenia, dietę oraz zadbam o poprawne wykonywanie i intensywność ćwiczeń, aby były skuteczne oraz bezpieczne.

marcin

EWA

Jestem instruktorką fitness, instruktorką Indoor Cycling oraz trenerem personalnym. Prowadzę zajęcia zarówno wzmacniające, jak i mentalne i wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach. Praca na sali fitness i siłowni daje mi ogromną radość i satysfakcję, a uśmiech uczestników oraz litry wspólnie wylanego potu utwierdzają mnie w przekonaniu, że moja praca ma sens. Na swoich zajęciach zwracam uwagę na bezpieczeństwo osób biorących w nich udział, a także na miłą atmosferę i dobrą zabawę.

marcin

BARTEK

Cześć! Jeśli szukasz Trenera, który pomoże ci osiągnąć sukces to doskonale trafiłeś! Na moich treningach nigdy nie będziesz się nudzić. Stawiam na innowacyjne metody, które sprawiają, że trening staje się przyjemnością a efekty pojawiają się już po kilku dniach. Moją specjalnością jest zbijanie wagi i kształtowanie sylwetki. Ze mną sukces jest gwarantowany. Przeprowadziłem liczne metamorfozy polegające na redukcji tkanki tłuszczowej oraz kształtowaniu sylwetki. Ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę o najnowsze nowinki ze świata kulturystyki, dietetyki i fitnessu. Moje motto: Spraw aby ktoś kogo podziwiasz dzisiaj – podziwiał Ciebie jutro.

ANDRZEJ

Jestem fizjoterapeutą, masażystą oraz trenerem medycznym z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Swoją wiedzę zdobyłem podczas studiów oraz wielu szkoleń z zakresu terapii manualnej. Praktykę zawodową poszerzałem pracując w wielu lubelskich przychodniach oraz prowadziłem własną działalność fizjoterapeutyczną. W swojej pracy przede wszystkim stawiam na holistyke czyli bardzo przekrojowe spojrzenie na ludzki organizm. W pierwszej kolejności staram się znaleźć główną przyczynę dysfunkcji poprzez odpowiednią diagnostykę. Po takiej diagnozie dobieram odpowiednie formy terapii tak aby były one jak najbardziej skuteczne. Przede wszystkim wykorzystuję techniki osteopatyczne w swojej praktyce. Największą satysfakcję w pracy daje mi radość pacjenta, gdy przestaje odczuwać dolegliwości i z powodzeniem może wracać do aktywnego stylu życia.

ANIA

Masaż najpierw zdominował wszelkie życiowe pasje, niedługo później zdefiniował mój profil zawodowy, który z entuzjazmem wykonuje już od ponad 10 lat. W GetGym spotkamy się w Studiu Masażu – tam mam zadanie specjalne: wprowadzić Twoje ciało w stan relaksu i odprężenia, a wszystko w aurze uśmiechu i pozytywnej energii. Dodatkowo chętnie zatroszczę się o Twoje newralgiczne partie ciała – dotknięte pomarańczową skórką. Masaż ujędrniający, walka z cellulitem oraz zmniejszanie obwodu obranej partii ciała – to MUST HAVE do 100% satysfakcji moich klientek. Przekonaj się na własnej skórze o niesamowitych efektach jakie możemy uzyskać. Zapraszam!

magda22

KAMILA

Charyzmatyczna, kontaktowa i pomocna. Zawsze staram się znaleźć dobre rozwiązanie wszelkich, nawet najmniejszych problemów. Aktywność fizyczna to dla mnie najlepsza droga do sukcesu. Pracuje jako konsutant ds. sprzedaży od trzech lat. Bezpośredni kontakt z klientami jest mi bliski i nie boję się żadnych wyzwań. Wcześniej aktywna tancerka, pasjonatka zajęć fitness. Miłością do treningu zaraziłam się od pierwszej wizyty na siłowni. Spędzanie czasu na wspólnych treningach z klubowiczami motywuje mnie jeszcze mocniej. Nie ma miejsca na wymówki. Jeśli chcesz osiągnąć zamierzone cele, możemy iść po nie razem 😉

magda22

AGATA

Miła i spontaniczna. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam stosunkowo niedawno – dwa lata temu. Praca w klubie fitness pozwoliła mi rozwijać się w dobrym kierunku. Jak każdy z nas, wiem co to brak motywacji i nadmierne lenistwo. Wśród ludzi zarażonych pasją do zdrowego trybu życia odnalazłam siebie. Każda pora jest dobra by zrobić pierwszy krok, mogę Ci w tym pomóc.

Zaloguj się


Username
Create an Account!
Password
Forgot Password? (close)

Zarejestruj się


Username
Email
Password
Confirm Password
Want to Login? (close)

Zapomniałeś hasło?


Username or Email
(close)